Zestawy kosmetyczne dla każdego

Sprawdź naszą ofertę gotowych zestawów kosmetycznych.  Są to gotowe zestawy do manicure, laminacji rzęs i brwi, zestaw do henny.

Mottem sióstr z hurtowni kosmetycznej JJ Cosmetics jest: Zaufaj nam, zadbamy o Ciebie. To hasło wymyśliła nasza mama, słuchając jak obsługujemy nasze klientki. Mamy wiedzę o kosmetykach i doświadczenie w branży, którymi chętnie się nią dzielimy.

Znamy rynek, wiemy co się sprawdza w salonach kosmetycznych i gabinetach, a czego lepiej unikać dlatego stworzyłyśmy kategorię Zestawy.  Są w niej zawarte nasze propozycje do gotowych zabiegów kosmetycznych.

Zestawy do laminacji rzęs

Rzęsy to bez wątpienie najbardziej widoczna ozdoba naszego oka dlatego stworzyłyśmy gotowy zestaw do laminacji rzęs.

Wiemy na co zwracają uwagę profesjonalistki i przeszukujemy rynek, by spełnić ich oczekiwania. Podpowiadamy jak wygląda absolutny must have do nowej usługi, którą planujecie wprowadzić w swoich salonach i gabinetach, pokazujemy promocje jak również, które kosmetyki są naszymi ulubionymi, naszym zdaniem najlepszymi i opowiemy jak działają.

Zestawy do henny

Czym jest henna chyba nie musimy tłumaczyć, ale gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, na naszym blogu mamy wyjaśnienie co to jest henna i jak ją wykorzystać.  Wychodząc na przeciw klientkom stworzyłyśmy zestawy do henny, które zawierają cały komplet potrzebnych kosmetyków do henny.

Tanie zestawy kosmetyczne

Ideą stworzenia zestawów kosmetycznych była potrzeba ułatwienia klientkom decyzji odnośnie doboru kosmetyków. Poza ułatwieniem, zestaw kosmetyczny jest przede wszystkim tani – a więc pomimo aspektu wygody istnieje jeszcze aspekt finansowy  mianowicie oszczędność. Wszystko przetestowane na własnej skórze.

Chciałyśmy ułatwić sprawę naszym klientkom i pomóc im by dosłownie jednym kliknięciem mogły kupić wszystko czego potrzebują dlatego w naszej ofercie posiadamy  te oto gotowe zestawy kosmetyczne

  • zestaw do laminacji rzęs oraz zestaw do liftingu rzęs
  • zestaw do zabiegu henny: żelowej, proszkowej i pudrowej
  • gotowy zestaw do zabiegu z parafiną, do zabiegów regenerujących na suche i zniszczone dłonie
  • zestaw do zadbania o skórę problematyczną, dojrzałą, wrażliwą, z przebarwieniami
  • zestaw do stworzenia pięknych stylizacji metodą hybrydową nawet dla początkujących
  • zestaw do ściągania hybryd

Własny zestaw kosmetyczny

Potrzebujesz własnego zestawu kosmetycznego? Czegoś zabrakło w naszej ofercie?

Zapraszamy do kontaktu. Jako hurtownia kosmetyczna. Podpowiemy i przygotujemy zestaw pod indywidualną potrzebę.

28
×

Koszyk