Elleebana kosmetyki – zobacz ofertę kosmetyków Jolash Professional od firmy Elebana. Hurtownia JJ Cosemtics. Jolash Professional to prężnie rozwijająca się marka, która powstała z pasji do rzęs. Początkowo marka istniała pod nazwą Joannas Lashes i swoje pierwsze kroki stawiała w Danii w 2014 roku, gdzie zdobyła serca stylistek rzęs i stałą się jednym z liderów na tamtejszym rynku. W 2016 roku powstał pierwszy odział dystrybucyjny w Polsce. Właścicielem i założycielem firmy jest Joanna Siruga – międzynarodowy ekspert, instruktor i sędzia w mistrzostwach w dziedzinie stylizacji rzęs i brwi.
Firma specjalizuje się w sprzedaży produktów do stylizacji rzęs oraz brwi. Ambasadorzy marki, korzystając z produktów Elleebana zdobywają najwyższe miejsca na podium podczas najbardziej prestiżowych mistrzostw stylizacji rzęs na całym świecie.

Gdzie kupić tanio kosmetyki Elleebana?

JJ cosmetics jest wyłącznym dystrybutorem marki w Poznaniu. Obowiązują u nas wszystkie aktualne promocje i ceny katalogowe Bielenda. Działamy stacjonarnie w Poznaniu, przy ul. Łukaszewicza 22, oraz przez sklep internetowy. Wysyłamy towar na terenie całej Polski.

Sklep Elleebana

Elleebana jest pionierem w dziedzinie liftingu rzęs, ich produkty są dostępne w ponad 57 krajach. Dzięki wyłącznej dystrybucji produkty nie trafiają w niepowołane ręce przez portale zaopatrujące nieprofesjonalna strefę branży kosmetycznej.
Zestaw podstawowy do liftingu rzęs z Elleebany, który wystarczy na 15-60 zabiegów zawiera:
– 5 par saszetek z aktywatorem i neutralizatorem- Ellebana lash lift saszetki
– Elleebana lash lift klej w tubce 10ml- Produkt wolny od formaldehydów!
– Elleebana formy/ wałki SILIKONOWE COMBO PACK MIX – 4pary
– Ellebana laminacja rzęs keratyna Jolash 5ml
– Elleebana lash lift comb grzebień 5szt aplikatory, szczoreczki w kształcie litery Y
– organic lash boost 15ml kuracja odżywiająca
– pędzelek

9
×

Koszyk