Kosmetyki marki Bielenda

BIELENDA Kosmetyki Naturalne istnieje od 1990 roku. Ta jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek profesjonalnych kosmetyków w Polsce. Od ponad 20 lat produkuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Firma od początku swojego istnienia jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych.

Wszystkie kosmetyki od momentu pomysłu do finalnego produktu powstają w siedzibie firmy w Krakowie. W Dziale Badawczo – Rozwojowym, zespół kreatywnych technologów i kosmetologów w oparciu o obowiązujące trendy opracowuje coraz doskonalsze receptury. Marka dba o to, żeby kosmetyki Bielenda Professional charakteryzowały się najwyższą jakością – były skuteczne, wydajne i bezpieczne, dlatego produkty poddawane są rygorystycznym badaniom i testom laboratoryjnym.

Preparaty BIELENDA Professional zyskały uznanie rynku kosmetycznego i zostały uhonorowane wieloma nagrodami branżowymi.

Gdzie kupić tanio kosmetyki Bielenda?

Marka posiada swoich dystrybutorów w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz w 45 krajach na całym świecie. JJ cosmetics jest jednym z autoryzowanym dystrybutorów marki. Jesteśmy obecne w gazetkach promocyjnych i obowiązują u nas wszystkie aktualne promocje i ceny katalogowe Bielenda. Działamy stacjonarnie w Poznaniu, przy ul. Łukaszewicza 22, oraz przez sklep internetowy. Wysyłamy towar na terenie całej Polski i Unii Europejskiej, wystawiamy faktury Unijne.

Sklep Bielenda

W ofercie Bielenda Professional znajduje się dziś ponad 400 najwyższej jakości produktów skierowanych zarówno do Klienta indywidualnego, jak i odbiorców profesjonalnych – gabinetów kosmetycznych, szkół, ośrodków odnowy biologicznej oraz Wellness & Spa.

W ofercie Bielenda można znaleźć: kosmetyki i artykuły zabiegowe takie jak: płyny do demakijażu, toniki, peelingi enzymatyczne, peelingi cukrowe, kwasy, kremy, serum, maski algowe, maski kremowe, maski w płacie, balsamy, sety zabiegowe, bandaże modelujące, balsamy do ciała, peelingi do ciała, sole do stóp, peelingi do stóp, kremy do stóp, balasamy i maski do dłoni, żele zmiękczające, parafinę. Cały asortyment marki na bieżąco jest uzupełniany o nowości i jest dostępny w naszej hurtowni zarówno stacjonarnie jak i w sklepie internetowym

283
×

Koszyk