Kolory

Lakiery hybrydowe to bez wątpienia absolutny hit jeśli chodzi o manicure paznokci.  Sprawdź hurtownię lakierów hybrydowych i wybierz dla siebie najpiękniejsze kolory lakierów. Szeroki wybór lakierów do paznokci.Są trwałe, odporne i intensywne.

Lakier hybrydowy do paznokci

Lakiery hybrydowe to niewątpliwie ostatnimi czasy najmodniejszy sposób na upiększenie paznokci. Hybryda jest to rodzaj manicure, który jest bardzo trwały i nie wymaga zbytniego dbania o paznokcie w odróżnieniu od klasycznych lakierów.

Jak często malować paznokcie hybrydowe?

Nie ma jasnej reguły co ile należy wykonywać manicure hybrydowy, niemniej jednak aby utrzymać stały efekt zaleca się wykonywanie tego rodzaju manicure co 2-3 tygodnie. Hybryda jest dużo bardziej trwalsza w porównaniu do klasycznego lakieru.

Lakier hybrydowy zapewnia paznokcie bez smug czy odprysków. Co prawda malowanie lakierem hybrydowym jest zdecydowanie bardziej czasochłonne, jednak efekt utrzymuje się znacznie dłużej i znacznie dłużej możemy cieszyć się pięknymi paznokciami.

Jaki kolor lakieru hybrydowego użyć?

Kolor lakieru hybrydowego to kwestia mocno indywidualna, zależna od nastroju, charakteru, czy aktualnego czasu w naszym życiu. Kolor lakieru możemy dobrać na podstawie własnego temperamentu, zachcianek czy wyjątkowych sytuacji takich jak walentynki. Na przykład świetnym pomysłem na walentynki będzie czerwony lakier Semilac Girl on Fire ale finalnie to od nas zależy którego lakieru  i do jakiej okazji użyjemy.

Jak używać i nakładać lakier hybrydowy?

Używanie i nakładanie lakieru hybrydowego to zadanie dla salonów kosmetycznych lub osób które są doświadczone i posiadają własny sprzęt do zabiegów manicure. Jednym z niezbędnych elementów do nałożenia lakieru hybrydowego będzie frezarka do paznokci. Frezarka to urządzenie którym ściągniemy z paznokci stary lakier hybrydowy.

  1. Pierwszy krok to opracowanie płytki gdzie należy oczyścić płytkę paznokcia usuwając lub odsuwając skórki. Po oczyszczeniu płytki należy wypolerować ją przy użyciu bloczka polerskiego i odtłuścić odtłuszczaczem do paznokci.
  2. Następny krok to aplikacja bazy. Dobra baza pod lakier hybrydowy chroni paznokcie i daje gwarancje trwałości manicure. Po nałożeniu bazy należy ja utwardzić pod lampą UV.
  3. Później aplikujemy swój ulubiony lakier hybrydowy, po aplikacji należy utrwalić go pod lampą oraz czynność powtórzyć aby otrzymać odpowiednią barwę.
  4.  Kolejnym krokiem jest aplikacja topu, gdy już lakier zostanie utwardzony. Po nałożeniu topu warstwę topu należy również utwardzić lampą UV
  5. Odtłuszczenie – to ostatni z elementów nakładania hybrydy. Gwarantuje on usunięcie warstwy dyspersyjnej – chyba, że korzystamy z topu No Wipe – wtedy ten krok pomijamy.
  6. Koniec – nasza lakier hybrydowy UV został nałożony poprawnie – teraz należy się cieszyć z pięknych paznokci, nawet do 21 dni bez utraty koloru i blasku.

Z jakiej firmy wybrać lakier hybrydowy?

Wybór firmy produkującej lakier hybrydowy zależy od naszych preferencji. W zależności od tego jaki producent nam odpowiada lub np. do jakich lakierów hybrydowych którego producenta nasza klientka, lub my sami nie mamy uczulenia. Możemy wybrać np. lakiery Semilac albo jeśli wolimy możemy skorzystać z firmy hi Hybrid która również produkuje kosmetyki  oraz hybrydowe lakiery hi Hybrid

Manicure za pomocą lakierów hybrydowych to zdecydowane top wśród usług kosmetycznych. Dlatego warto skorzystać z taniej hurtowni lakierów hybrydowych i kupić sprawdzone lakiery pewnych marek po dobrych cenach.

908
×

Koszyk